Sık Sorulan Sorular

Hayır. Sihirbazdan satın alacağınız yazılımlar Ömürlük Lisans ile satılmaktadır. Tek sefer ödeyip, ömürlük kullanım sağlayabilirsiniz. Her yıl yenileyen Lisans ücretleriyle karşılaşmazsınız.
Yazılımını ve geliştirmelerini sağladığımız tüm ürünlerimizde 7/24 Ücretsiz teknik destek imkanına sahipsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda sizlere hızlı ve başarılı çözümler üretmek adına herzaman çalışmaktayız. Aynı zamanda sizler için hazırladığımız "Videolu Eğitimler" ve Nasıl Yapılır Kütüphanesiyle Hiç takılmadan harikalar hazırlayabilirsiniz.
Sitelerinizin barındırma / hosting / trafik ve sunucu giderleri için MAKUL derece belirlenen bu tutar her ay tahsil edilmek zorundadır. Takdir edersiniz ki Sunucu ve yayın maliyetleri tarafımızca karşılanmaktadır ve talep edilen ücret gayet makul ölçüdedir.
Hayır. Şirketimiz yılda en az 3 versiyon geliştirmeyi amaçlamaktadır. Geliştirilen ve kullanıma sunulan her yeni yazılıma tüm müşterilerimiz herhangi bir fiyat farkı ödemeden Yönetim panelinden "Güncelle" diyerek sahip olmaktadır.
Eski web sitelerinizin tenolojisi ve yazılımı her ne olursa olsun "PANEL / FTP / VERITABANI " bilgilerini iletmeniz durumunda eski sitelerinizdeki tüm içeriklerinizi sihirbaza Ücretsiz Şekilde aktarım sağlamaktayız.
Kullandığınız yazılım ve paketlerinizde olmayan veya farklı şekilde çalıştırmak istediğiniz özellikler veya fonksiyonlar olması durumunda tabiki de çözüm sağlamaktayız. Talep ettiğiniz özel geliştirme isteklerinizde SÜRE x PERSONEL Şeklinde Maliyetlendirilmektedir. Yani 1 Saat Sürecek Bir İsteğinizde 2 Personel Kullandığımız Durumda Ortalama 150 TL Gibi Ufak Rakamlara Çözüm Alabilmektesinizdir.
Maalesef. Böyle bir işlem mümkün olmamaktadır. Bunun en baş sebebi ürünümüzün en sağlıklı çalışabileceği sunuculara zaten sahip oluşumuzdur. Ayrıca farklı sunucularda farklı sorunlar ve hatalarda anlık çözümler ve teknik destek geliştiremeyişimizden ötürü böyle bir ayrıcalığı şu anda sunamamaktayız.
Sunucu barındırma ve trafik limitleriniz yetmediği veya yetersiz geldiği aşamalarda EK BARINDIRMA ve EK TRAFİK Seçeneklerimiz Mevcuttur. Ekstra Olarak Trafik ve Barındırma Alanları Satın alarak sunucunuza dahil edebilmekteyiz.
Evet. Tüm temalar tüm paketlere uyumlu şekilde üretilmektedir. Dilediğiniz her zaman teknik destek birimimize talep açarak değişiklik yapmak istediğiniz temayı bildirebilirsiniz.

Sorunuzu Bulamadınız mı?

Hemen şimdi bize sorabilirsiniz.

Zamanınız Sıkıntılı mı?

Bilgi danışmanımıza 0544 332 32 84'den ulaşın.

WhatsApp İle Sorun

Sağ Altta yer alan butona tıklayarak sorunuzu sorun.