Garanti Şartları

Kaktüs Creative Medya, 2013 yılından bu yana yaklaşık olarak 560 Web projesi tamamlamıştır ve Dijital alanda ilk günkü hevesi ve katlanan tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Hemen hemen tüm sektörlerde lisanslı ve eksiksiz yazılım çözümüne sahip firmamız Habercilik. Sektörüne de yeni soluklar getirmek üzere HaberSihirbazı ürününü hazırlamıştır. Tüm ürünlerinde olduğu gibi Habersihirbazında da;

Ücretsiz versiyon güncellemelerinde;
Geliştirilen ve üst sürüme yükseltilen tüm altyapılardan müşteriler ücretsiz şekilde faydalandırılmakta,

Teknik hata ve servis sorunlarında;
Kullanılan tüm sürümlerde oluşabilecek versiyon hataları, teknik sorunlara bildirim yapılan süre itibariyle anlık olarak müdahale eder, Aynı gün içerisinde sorunları çözümlendirir.

Geliştirme isteklerinde;
Müşterinin tüm geliştirme taleplerini önemser, Dikkate alır ve uygular. Geliştirmeleri müşteri tarafına özelleştirir ve benzersiz özellikleri müşteri tarafına lisanslar.

Destek maliyetlendirmelerinde;
Müşterinin bildirdiği tüm teknik destek / versiyon ve yazılım hatalarını ücretsiz şekilde çözer, Yazılım kullanıldığı sürece hiçbir hata/sorun çözümünden ücret talep etmez.

Garanti sözleşmesinde;
Sunduğu ürünlerin tamamında Ömürlük Garanti başlığıyla hareket eder. Yazılımlar kullanıldığı sürece ömürlük garantili hizmet sağlar.

Saygılarımızla,
Kaktüs Creative Medya
Yönetim Kurulu
brain@kaktusmedya.com